Vizyonumuz

Vizyonumuz / Misyonumuz ve Çalışma Yöntemimiz.

İthalat anlamında yurt dışından özellikle uzak doğu piyasalarından mal getirtmeye çalışmak, günümüzde çok sıkıntılı bir süreç olduğunu görüyoruz.
Karşılıklı ilişkiler içerisinde güven anlamında her iki tarafında haklı olarak tedirgin olduğunu göz önüne aldığımızda: Uluslararası ticarette büyük bir pazar payından vazgeçerek ilgili taraflar karşılıklı güvensizliklerinden ötürü ithalata veya ihracata girmeden sadece bir hayalden ibaret olan düşünceleri ile baş başa kalıyorlar.
İthalat üretimi temel alarak;
Çin, Malezya, Vietnam, Hindistan ve Singapur gibi benzeri orta doğu ülkelerinde üretilip ama Türkiye’de üretilemeyen ürünleri ülkemize bu ürünleri getirtmek, ilgili satış yapan tarafa ön ödeme yapmadan önce tereddüt veya kuşku içerisinde oluyoruz. Biz Türk firması olarak Malezya merkezli firmamız ile irtibatınızı gerçekleştirerek sizleri gönül rahatlığıyla bu piyasaya alabiliriz.

NOT: Sadece Malezya olmayıp birçok uzak doğu ülkelerinden istediğiniz malları getirtme şansınız vardır ve Türkiye’de de muhatap olabileceğiniz ilgililerde ayrıca vardır.

Etiketler:

Online Toptan ithalat Satışları, Uzak doğu İstanbul Çin Malezya Vietnam Hindistan Toptan ithalat Satışları

iletişim: