ithal Plywood Nargile Mangal Kömürü Kumaş Tekstil

Plywood, Kömür, Kumaş, Tayt ürünleri, Çorap Satışları, ithal toptan ürünler. Satışlar burada.

İthalat İşini Yapmak İstiyorsanız

İthalatını yaptığımız ürünlerin özellikle dört ülke üzerinde bağlantılarımız olup ve ithalat ticaretimizi bu alanda rahat bir şekilde özellikle yaptığımızı belirtmek isteriz.

ithalat işini yapmak, ihracat ithalat, Çin Malezya Rusya Vietnam Singapur Uzak Doğu ithalat işleri, Online ithalat Siteleri, ithalat Satış Fiyatları, ithalat gen tr

ithalat ihracat işlerini yapmak

İthalat işini yaptığımız ülkeleri sıralayacak olursak; Malezya, Hindistan, Çin ve Vietnam.
Uzak doğu Asya ülkeleri arasında bir çok ülkelerde ithalat işini yapmaktayız.
Şuan faaliyetlerimizin sürdüğü ithalat iş kalemlerimiz; Plywood, Briket Mangal Kömürü ve Kırtasiyecilik sektörleri üzerinden çalışmalarımız devam etmektedir.
Sizlerden gelecek olan talepler doğrultusunda ithalatını düşündüğünüz ürünlerin alımı ile ilgili bizlerle irtibata geçerek bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Getirilmesi istediğiniz ürünlerin yurt dışındaki fiyatlar sizlere verilip ve istenilen ürünün Türkiye’ye Gümrükte geçişi için KDV + Gümrük Vergisi eklenerek (Peşinen ödenir malın gümrükten çekilmesi için) malın maliyetini kendiniz hesaplarsınız böylece.
İthalat işini yapmak isteyen firmalar için ilgili konu güncellemesi devam edecektir.

4 Comments

Add a Comment
  1. Sitemize ithalat ile ilgili devletin kesintileri nelerdir? Kesinti tutarları nasıl hesaplanır? gibi sorularınıza cevap verebilecek konularımız açılmıştır.

  2. İthalat ile ilgili iletişim bilgilerinizi gönderebilir misiniz?

    1. iletişim:
      iletişim formu için tıklayınız

      iletişim için irtibat e-postamız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Zeytinburnu Merter Kumaş - ithal Nargile Mangal Kömür Satışları, ithal Plywood Satışları - İthal Çin Kumaş - © 2016 - Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri Frontier Theme